ایمیل: info@fdsp-cn.com
تلفن: +86-025-66621288-108
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

اخبار FDSP

10TPH Feed Pellet Line، تامین کننده خط تولید خوراک

Dec 19, 2017

خوراک خط تولید خوراک / خط تولید خوراک یک خط تولید اتوماتیک علوفه ای است که برای تولید مرغ، اردک، گاو، خوک، خرگوش، و غیره استفاده می شود. ما می توانیم راه حل های سفارشی خود را با فن آوری پردازش خوراک پیشرفته و خدمات حرفه ای.


مزایای استفاده از خط پلت خوراک

1. می توان با توجه به نیازهای شما برای تغذیه طیور سفارشی کرد.

2. عملیات آسان

3. زمان کمتری و نیروی انسانی برای تولید گلوله های خوراکی بیشتر

4. کاهش ضایعات و بهبود تولید

feed line.jpg

نمودار جریان خط تولید پلت تولید خوراک مرغ

فرایند ذخیره سازی سیلو - فرایند دریافت و پس از تمیز کردن - فرآیند ذوب سازی و فرآیند مخلوط - فرآیند دانه سازی - فرایند خنک سازی و خالص سازی - فرآیند بسته بندی - سیستم کمکی - سیستم کنترل الکتریکی.


معرفی تجهیزات اصلی حلقه گلدان خوراک آب خوراکی

به عنوان افزایش قیمت خوراک ماهی های معمولی، پلت های تغذیه ای مدرن آبی که توسط گیاه پلت ساخته شده است، در حال رشد بیشتر در آبزی پروری محبوبیت می یابند. این نوع آسیاب غلتکی خوراکی آبزی به طور گسترده ای توسط کشاورزان مورد استفاده قرار می گیرد که مقدار زیادی از حیوانات آبزی را می خورند. با استفاده از تکنولوژی پیشرفته پلت کردن و طراحی جمع و جور، این آسیاب پلت خوراک می تواند تولید گلوله های با کیفیت عالی را تامین کند. قطر گلوله می تواند از 2 تا 10 میلی متر برای پاسخگویی به نیازهای مختلف گونه های آبی باشد. آیا می خواهید تا حد زیادی صرفه جویی در وقت و هزینه های کشاورزی آبزیان؟ این کارخانه تولید خوراک دام خوراکی مخصوص طراحی شده را امتحان کنید! در حالی که با این پلتلیز خوراکی آبزی، شما باید مطمئن شوید که این آسیاب گلوله فقط می تواند گلوله های خوراکی را از بین ببرد، اگر می خواهید قرص های تغذیه ماهی شناور را بخورید، باید اکسترودر تغذیه ماهی پف کردن را انتخاب کنید.