ایمیل: info@fdsp-cn.com
تلفن: +86-025-66621288-108
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

اخبار FDSP

ماشین گلوله ای FDSP به شما کمک می کند سودآوری پردازش خوراک را تضمین کنید

Dec 25, 2017

کارخانه های خوراک برای تولید حیوانات اساسی هستند. راندمان بالا ریزدانه آسیاب های تغذیه مدرن به طور قابل توجهی برای تأمین امنیت غذایی غذای حیوانی برای جمعیت انسان کمک می کند. تولید خوراک ترکیبی یک عملیات پیچیده است که نیاز به پردازش یک

مخلوط ناهمگونی چندین ماده در پلت فرم. آسیاب های خوراکی در حال حاضر با چالش های مهم مواجه هستند. اینها شامل اطمینان از سودآوری و ایمنی عملیات میلز می باشد. تنوع گسترده ای در قیمت ها و اغلب در عرضه مواد اولیه خوراکی وجود دارد.


کیفیت پلت خوب است مهم است، زیرا مزایای متعددی از قبیل تراکم، که حجم خوراک را کاهش می دهد، صرفه جویی در حمل و نقل و ذخیره سازی را افزایش می دهد. پلت های خوب یک شکل همگن دارند و در حمل و نقل و ذخیره سازی پایدار هستند، که باعث از دست دادن گرد و غبار و جریمه ها می شود. گلوله های با کیفیت خوب با کمی گرد و غبار یا جریمه معمولا معمولا توسط حیوانات قابل قبول می شوند و اجتناب از مصرف خوراک خوراکی توسط حیوانات.


FDSP می تواند به شما برای تولید دانه های خوراک دام / مرغداری / حیوانات خوراک دام، دستگاه تولید پودر خوراکی سری SZLH با کیفیت بالا ارائه دهد. این با ظرفیت بالا، راندمان بالا، سر و صدای کم، عملیات آسان و نگهداری راحت است. ما می توانیم ظرفیت های مختلف را از 1 تن در ساعت به 50 تن در ساعت و یا حتی بیشتر سفارشی کنیم.

FDSP feed pellet machine.jpg

ویژگی های دستگاه پالایش خوراک FDSP  

الف) فن آوری آیرودینامیکی را در نظر بگیرید، دمای اتاق را تا 90 درجه سانتیگراد کاهش دهید، بنابراین دستگاه می تواند به طور مداوم کار کند.

ب) با استفاده از چدن گرافیت اسفروئیدی، بدن دستگاه دوام بیشتری دارد.

ج) با سخت شدن ماشین آلات خمش و تراش، چرخ دنده ها با محوریت محوری بالا حفظ می شوند، بنابراین اطمینان از کارایی خوب و ظرفیت بزرگ نسبت به مدل های مدل رانندگی کمربند.

د) با سیستم روانکاری، شما می توانید بدون نیاز به خاموش کردن دستگاه، چربی را به شفت اصلی اضافه کنید.

الف) قالب قالب زنجیری با استفاده از تکنولوژی پردازش حرارتی تولید می شود، بنابراین دارای یک زندگی پایدار و تولید گلوله های مجاز می باشد.

ج) مجهز به جک پیشرفته جرثقیل مارپیچ-بهار که محفظه گلوله را با موتور متصل می کند تا ایمنی و ثبات را افزایش دهد.

ج) دستگاه مغناطیسی دائمی می تواند ناخالصی ها را در فرایند پلت شدن حذف کند.

h) تهویه مطبوع چند لایه می تواند برای بهبود کیفیت گلوله های خوراکی سفارشی شود.