ایمیل: info@fdsp-cn.com
تلفن: +86-025-66621288-108
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

اخبار صنعت

به شما بهترین راه برای کالاهای سبز محصولات واجد شرایط از ماهی را به تولید مواد غذایی به گلوله های کنار گذاشتن آماده سازی

Dec 22, 2017

تقریبا تمام ماهی ها غذا را برای بازار در نظر می گیرند، با توجه به استحکام آب، به راحتی می توانند با H2O غوطه ور شوند. در نتیجه، ویتامین های محلول و مواد معدنی احتمالا به خوبی از پلت شما بیرون می آیند. بسیاری از اینها منجر به فقدان تغذیه و همچنین مسائل زیست محیطی در مخازن ماهی و حتی حوضچه های ماهی می شود. به عنوان یک نتیجه، به نظر میرسید که کار به منظور کاهش میزان وابستگی به تحریک همراه با استفاده از مواد معدنی انجام شود، زیرا دوره حلقوی در واقع حداکثر شده است. با توجه به این هدف، آماده سازی چندین غذای غذاهای دریایی و زمان آزمایش انجام شد. روش براساس معنی مکرر برای مثال آرد ذرت، غذای سویا و آرد تاپیوکا بود. برای دستیابی به ثبات آب نوت بوک بعضی وقت ها و کاهش قابلیت نفوذ، استریین رنگ روغن دست، به عنوان یکی از موضوعات اصلی برای این تحقیق، اضافی است. نتیجه واقعی نشان می دهد که رابطه انسان بین غذاهای دریایی، فرمول بندی و همچنین خانه های متصل با زاویه شات تولید شده وجود دارد. بهینه شما در دوره معلق، قدرت نفوذ و همچنین امنیت مرتبط با شستن تغذیه باس ممکن است دنبال شود به دست آمده است.


FDSP SZLH سری خوراک ماهی خوراک ماهی یک دستگاه گلوله ایده آل مناسب برای گلوله های ماهی با کیفیت بالا / آبی / خوراک حیوانات است. این با ظرفیت بالا، راندمان بالا، سر و صدای کم، عملیات آسان و نگهداری راحت است.

fish feed pellet machine.jpg

با تکنولوژی بالغ تر، گلوله های تغذیه FDSP ساخته شده توسط دستگاه ما دارای ویژگی های زیر است:

1. سختی و دوام خوب

2. آسان برای هضم برای مرغ


قطر پلت به پایان رسید می تواند Φ1.0 Φ1.5، Φ2، Φ3، Φ4، Φ4.5، Φ5، Φ6، Φ8، Φ10،

Φ12mm، و غیره (دامنه از 1.0-18mm). طول 3-7 سانتی متر است این را می توان با توجه به نیازهای مختلف سفارشی.

گلوله می تواند به عنوان خوراک برای بسیاری از انواع حیوانات مانند مرغ، اردک، غاز، گاو، گاو، اسب، گوسفند، خوک، خرگوش، ماهی، میگو و غیره باشد.